TRAUMAST TURVATUNDESSE

Töötuba „Traumast turvatundesse“ 

8. juuni 19.45-21.15 Yoga Namaste Stuudios Nõmmel

Palun registreeri SIIN.

Kas tunned, et sinu suhetes on korduvalt käivitunud reaktsioon, mida sooviksid muuta, aga ei õnnestu? Psühholoogiline trauma salvestub kehamälus ja käivitub instinktiivsete reageeringutena. Reageering on kiirem kui mõtlemine ja seega üksnes mõtlemisega on seda keeruline peatada.

Töötoas õpime viise enda kehaliseks tunnetamiseks ja reguleerimiseks reaktiivsetes olukordades. 

Tegemist ei ole traumateraapiaga, vaid töötoaga, kus on võimalik mõista enda traumast tingitud käitumisreaktsioone ja õppida esmaseid keha tehnikaid oma närvisüsteemi reguleerimiseks.

Birgot on hetkel psühholoogia magistrant, omandanud eelnevalt kõrghariduse majanduses, ning huvitub traumast psühholoogia vaatenurgast. Birgot on kirjutanud raamatud "Initsiatsioon nimega depressioon" ja „Seksuaalne“, kus ta võttis aususes ja eheduses läbi tunnetada oma traumaatilised kogemused, et need seigad lõplikult endasse integreerida. Birgot on läbinud erinevaid koolitusi, kus traumat vaadeldakse somaatilisest vaatenurgast.

Raido on jooga, tanta ja kehatöö huviline, samas selge teadusliku mõtlemise baasiga olles omandanud magistrikraadi ehituses. Raido huvitub trauma integreerimisest pigem läbi jooga ja kehatöö. Läbinud eneseargu teel mitmeid somaatilise trauma koolitusi ja pakub de-armoring massaaži, mis läheneb traumale otse läbi füüsilise keha valupunktide. 

Osalemise tasu on 15€ inimene.
Tasuda saab kohapeal sularahas või ülekandega.

Kohtumiseni!

Birgot ja Raido