MEIE LUGU

Oleme olnud koos tantristlikul eneseotsingu teel rohkem kui 10 aastat. Praktiseerime oma suhtes täielikku vabadust ja ausust, mille tulemusena saab õitseda ka tingimusteta armastus. Me ei igatse taga algusaegu, sest meie elu muutub kogu aeg elusamaks, ja samas ei unista me ka helgemast tulevikust, sest kõige olulisem on muuta helgeks praegune hetk. Sel teel oleme seisnud vastastikku suurte hirmudega, mis pole kindlasti olnud lihtne ja lõbus, kuid on just seeläbi juhatanud kätte aarded meis endis. Need avastusretked on avanud meid ja maailma viisil, millest me veel mõni aeg tagasi ei osanud unistadagi. Meie teekond on veel pooleli ning me ei tea täpselt, mis järgmise käänaku tagant nähtavale ilmub, kuid tervitame elu uudishimu ja teadlikkusega.

RAIDO

12 aastat tagasi hakkasin aktiivsemalt tegutsema selle nimel, et leida midagi, mis pakuks päriselt rahuldust hingele. Jätsin ehitusprojektijuhi töö ja läksin kooli matemaatikat õpetama. Seal kohtasin Birgotit ja see muutis mu elu. Algas meie ühine enesearengu periood tantra ja jooga toel. 12 aastaga olen läbinud hulgaliselt koolitusi jooga, tantra, seksuaalse šamanismi ja kehatöö vallas, kuid suurim muutus on tulnud läbi igapäevase isikliku joogapraktiga. Minu suurimateks õpetajateks on minu abikaasa ja meie peres kasvavad kolm last. Abielu ongi kõrgeim jooga.

BIRGOT

12 aastat tagasi seisin silmitsi sügava hingelise raputusega, mida ma täna nimetan initsiatsiooniks enda päris ellu. Läbi sügava depressioonikogemuse hakkasin ümber mõtestama kogu elu ja seda, kes ma olen. Muutsin suunda nii oma karjääris kui suhetes. Omandasin magistrikraadi psühholoogias (Cum laude) Tallinna Ülikoolis, hetkel õpin seksuoloogiat ja suhteteraapiat Kliinilise Seksuoloogia Instituudis Inglismaal. Lisaks olen läbinud erinevaid jooga, tantra ja teadliku seksuaalsuse kursusi. Selle kõrval toetab mu enesearengut ka pidev kunstiline eneseväljendus. Minu suurimateks õpetajateks on aga olnud mu abikaasa ja lapsed. Paarisuhe ja pereelu on väga olulisteks osadeks minu isiklikust inimeseks olemise kogemusest, minu joogast.