SEKS PAARISUHTES

Raido ja Birgoti vestlusõhtu “Seks paarisuhtes - Normaalsuse müüt” 

26. jaanuaril kl 19.45-21.15 Yoga Namaste stuudios Nõmmel. Palun registreeri SIIN.

Pakume ruumi, kus saab kuulda ja rääkida seksist kui täiesti loomulikust inimkogemuse osast. Kohtume 1x kuus neljapäeva õhuti 19.45-21.15 Nõmmel hubases Yoga Namaste stuudios, kus iga kord võtame fookusesse ühe teema.

26. jaanuari teema on "Normaalsuse müüt", kus võtame mõtestada, kuidas meie arusaam normaalsusest mõjutab seda, mida ihaleme, kuidas seksime ja kui rahul me oleme. Piilume natuke statistikat ja proovime mõista erinevaid normaalsusi.

Edaspidi tulemas järgmised teemad:

  • Püha teadlik seksuaalsus
  • Piirid paarisuhtes
  • Iha ja erutus
  • Vajaduste erinevus paarisuhtes
  • Seksi/porno/läheduse sõltuvus
  • Seksuaaltraumaga partner

Räägime tuginedes teadusele, tantrale, loetud raamatutele, läbitud koolitustele ja seda kõike läbi iseenda kogemuse. Oleme olnud koos 9 aastat ja kogu selle aja praktiseerinud suhtes täielikku ausust. Sellel teekonnal oleme märganud mustreid, mis on meie elu juhtinud, ja tunnetanud läbi suure hulga emotsioone, neid mõtestades ja integreerides. Küsida võib kõike, olete oodatud oma teadmisi ja kogemusi jagama, kuid vabalt võib tulla ka ainult kuulama.

Raido on jooga, tanta ja seksuaalse šamanismi huviline, samas selge teadusliku mõtlemise baasiga olles omandanud magistrikraadi ehituses. Läbinud eneseargu teel mitmeid seksuaalsusega soetud koolitusi ja paarisuhtes tegelnud igapäevase enesereflektsiooniga Birgoti peegelduses.

Birgot on hetkel psühholoogia magistrant, omandanud eelnevalt kõrghariduse majanduses, ning huvitub seksuaalsusest psühholoogia vaatenurgast. Birgot on kirjutanud raamatu „Seksuaalne“, kus ta võttis aususes ja eheduses läbi tunnetada oma mitteteadliku seksuaalse kasvamise loo, et need seigad lõplikult endasse integreerida ja avalikkuse ette tuues pühkida neilt viimnegi häbi. Läbinud samuti mitmeid seksuaalsusega seotud koolitusi tegeleb pideva enesereflektsiooniga Raido peegelduses.

Osalemise tasu on 15€ inimene.
Tasuda saab kohapeal sularahas või ülekandega. 

Rohkem infot: eluselu.eu

Kohtumiseni!

Raido ja Birgot