25. mail kl 19.45-21.15 Yoga Namaste stuudios Nõmmel.

Registreeri siin.

Paarismeditatsioon on üritus paaridele, kes soovivad oma suhtes tunnetada suuremat lähedust.

Eelnev meditatsiooni või jooga kogemus ei ole vajalik.

Valime koos koos aeglustuda, jagada oma sisemist vaikust ning kohtuda armastuses. Esmalt tuleme iseendasse, seejärel kohtume partneriga juhendatud meditatsioonides ning lõpuks enda ehedas tunnetuses.

Üritus on mõeldud paaridele, kes soovivad oma suhtes tunnetada suuremat lähedust, aga võid tulla ka sõbraga, kui soovid kohtuda iseendaga teise peegelduses ja teisega transpersonaalsel tasemel. Paarismediatsiooni korral tekib paarilisega energiaring mees- ja naisenergia vahel, ning kuna meis kõigis on nii nais- kui meesenergia, siis võib mediteerida ka samast soost partneriga.

Osalemise tasu on 15€ inimene.
Tasuda saab kohapeal sularahas või ülekandega. 

Ole kohal natuke varem, et saaksime täpselt alustada. Selga mugavad riided, paar tundi enne töötoa algust on soovitatav mitte süüa.

Paarismeditatsioon on ainulaadne viis sünkroniseerida sisemisi maailmu, suurendada südameühendust. Turvalises, neutraalses ja pingevabas ruumis on võimalik tekkida mõistmine, julgus või oskus, et vaadata otsa ka keerulistele teemadele endas, teises või ühises suhtes. Paarismeditatsioonil võib olla ka teraapiline toime.

Näeme sageli ja oleme ka ise kogenud, kuidas igapäevased toimetused, plaanid ning stress peres ja maailmas võivad ühes suhtes tekitada jahedust ja distantsi või isegi tunnet, et kaks inimest ei oskagi enam päriselt kohtuda. Vahel piisab päriselt kohtumiseks vaid aeglustumisest.

Rahulikkus, vaikus, kaastunne - meditatsiooni lahutamatud osad - aitavad lisaks teadlike valikute ja kohtumiste loomisele tulla paremini toime ka vältimatute väljakutsetega, edendada sügavamat lugupidamist, tervislikumat suhtlemist ning vähendada automaatset reaktiivsust.

Kohtumiseni!
Raido ja Birgot

Osalejate tagasiside paarismeditatsiooni töötoale:

Mõistsime ühiselt, et kogesime paarismeditatsiooni töötoas siirast rõõmu teineteise olemasolust ning kohati isegi lapselikku lusti, mis meie elust viimasel ajal tööstressi ja vaimse pinge tõttu peaaegu, et puudunud oli.

Hiljem ja järgmisel päeval tundsime vastastikku sellist rahu ja kergust ning üksteisega oli lihtne olla. Töötoas tegime tööd ka enda südamega ning tegelesime mitte ainult teineteisesse vaatamisega, vaid ka endasse vaatamisega. Ning sealtki peegeldas ikka ja jälle vastu midagi uut nagu ka partnerist.

Lihtsam oli ka peale tööd nö kodusele lainele saada või tundub, esimese päeva järel, et oli isegi lihtsam tööd mitte nii südamesse võtta, sest on palju olulisemaid asju, mida südamesse võtta.

Heleri ja Marko