Vestlusõhtu "Seks paarisuhtes"

Raido ja Birgoti vestlusõhtu “Seks paarisuhtes”

26. novembril kl 18.00-21.00 Yoga Namaste stuudios Nõmmel.

Palun registreeri SIIN.

Mis on seks? Miks sa tahad seksi? Mis siis, kui üks partner soovib seksi rohkem kui teine? Mis on iha ja kuidas see tekib? Mis on erutus? Mis on seksuaalne stiimul? Mis on normaalne? Kuidas ühiskonna normid mõjutavad sinu seksuaalsust?

Soovime pakkuda ruumi, kus saab kuulda ja rääkida seksist kui täiesti loomulikust inimkogemuse osast.

Räägime tuginedes teadusele, tantrale, loetud raamatutele, läbitud koolitustele ja seda kõike läbi iseenda kogemuse. Oleme olnud koos 9 aastat ja kogu selle aja praktiseerinud suhtes täielikku ausust. Sellel teekonnal oleme märganud mustreid, mis on meie elu juhtinud, ja tunnetanud läbi suure hulga emotsioone, neid mõtestades ja integreerides. Küsida võib kõike, olete oodatud oma teadmisi ja kogemusi jagama, kuid vabalt võib tulla ka ainult kuulama.

Raido on jooga, tanta ja seksuaalse šamanismi huviline, samas selge teadusliku mõtlemise baasiga olles omandanud magistrikraadi ehituses. Läbinud eneseargu teel mitmeid seksuaalsusega soetud koolitusi ja paarisuhtes tegelnud igapäevase enesereflektsiooniga Birgoti peegelduses.

Birgot on hetkel psühholoogia magistrant, omandanud eelnevalt kõrghariduse majanduses, ning huvitub seksuaalsusest psühholoogia vaatenurgast. Birgot on kirjutanud raamatu „Seksuaalne“, kus ta võttis aususes ja eheduses läbi tunnetada oma mitteteadliku seksuaalse kasvamise loo, et need seigad lõplikult endasse integreerida ja avalikkuse ette tuues pühkida neilt viimnegi häbi. Läbinud samuti mitmeid seksuaalsusega seotud koolitusi tegeleb pideva enesereflektsiooniga Raido peegelduses.

Osalemise tasu on 20€ inimene.
Tasuda saab kohapeal sularahas.

Rohkem infot: eluselu.eu 

Kohtumiseni!

Raido ja Birgot